Jen tak si bydlet

.

Komu se podaří koupě vlastního domu nebo bytu, ať už nového nebo starého, ten stojí před další výzvou. Musí si své obydlí nějak zařídit. To ovlivňuje jednak osobní vkus a styl, jednak módní trendy a pak také peníze, které na to máme k dispozici. I pokud nám po koupi mnoho volných finančních prostředků nezbude, jsou některé prostory, které zařídit musíme. Pak jsou další, kterým stačí minimální počet nábytku a můžeme je zařizovat až během dalších let.
schody v obýváku.jpg

Hlavní místností a srdcem celého bytu nebo domu je určitě kuchyň. Ta dává to teplo domova, tam maminka peče buchty a vaří nedělní oběd. Kuchyň pro normální rodinu je nezbytná a je třeba ji vybavit mezi prvními. Buď si na výběr kuchyňské linky a i případnou montáž troufneme sami nebo můžeme tuto práci přenechat profesionálům a nechat si ideální rozložení skříní a spotřebičů navrhnout ve 3D programu https://www.novaizol.cz/zpracovani-3d-navrhu-kuchyne—zdarma/. Většina prodejců kuchyní toto nabízí zdarma a nemusíte si u nich kuchyňskou linku ani nutně koupit, i když je to pak výhodnější. Nezapomeňte se pořádně zamyslet nad tím, které spotřebiče by vám v kuchyni neměly chybět, aby na ně zbyl dostatek místa. Můžete je samozřejmě dokoupit i časem, ale musíte s nimi počítat již při návrhu linky.
neustlaná postel.jpg

Další místností, která je pro běžné fungování rodiny nezbytná, je toaleta a koupelna. Můžeme je mít spojené v jedné nebo zvlášť, což je pro soukromí a časovou vytíženost výhodnější, ale zase zvyšuje poněkud stavební náklady a zabírá více místa. Ideální rozložení koupelny a toalety vám také navrhnou v koupelnových studiích. Tady hrají hodně roli barvy, asi ještě větší než u kuchyně a výběr dlaždic a ozdobných prvků je opravdu obrovský. Počítáte-li s větší rodinou, rozhodně naplánujte dvě umyvadla, budou se vám hodit.

Následuje obývací pokoj a jídelna, kde většinou přijímáme návštěvy. Tam už si ale nějakou dobu vystačíme s provizorním řešením.

.

Jen tak si bydlet
5 (100%)1
.