Připravit se – pozor – flirt!

Každá dospělá žena si je vědoma svých kladů a předností, které jí v něčem přidávají na kráse a jedinečnosti. Ovšem i viditelná pozitiva lze ještě o něco více zvýraznit, a to hlavně v případě, kdy máte chuť si s muži hrát a flirtovat. Co je však ještě pořád flirt a co už nevkusný až levný prodej vlastní důstojnosti?
žena při svádění.png

Když se až moc okatě ukazujete

Jako žena jste si vědoma toho, že muži chtějí vidět nejen váš „sexappeal“, ale i nějakou odhalenou část vašeho těla. V takovém případě máte možnost obléknout se tak, aby bylo jasné, o co vám jde nebo zapůsobit na muže jinou stránkou, a to ne příliš vyzývavým, ale zato sexy a slušivým oblečením, které mnohdy udělá více parády než byste řekla. Uvědomte si, že pokud ukážete mužům to, co chtějí vidět (jen aby si vás všimli a vy jste s nimi mohla flirtovat) koledujete si leda tak o to, aby s vámi později jednali jako s loutkou, která půjde s každým, kdo dřív přijde. Co je moc, to je moc, a pokud chcete být pro muže už od pohledu přitažlivá, vždy si važte sama sebe!
našpulené rty.jpg

Tipy a triky ke každému flirtu

Není flirt jako flirt. Prostor, lidi a atmosféra udělá z každého flirtu jiný level, kterému se budete muset přizpůsobit, abyste byla i úspěšná. Muži v první řadě nehledají „prosté barbíny“, ale naopak – důvtip, humor a chytrou hlavu, která má i ve flirtu jasno, jak zapůsobit na muže tak, aby na ni nezapomněli.
1. Nedovolte, aby váš flirt směřoval do postele.I to se může zvrtnout nevhodně zvolenými slovy a špatně pochopeným mužem jen proto, že jste zkoušela flirtovat. Sexuchtivých poznámek se vyvarujte a raději chytře odbočte k jinému tématu.
zrzavé vlasy.jpg
2. Žádné přihlouplé doteky a špulení zadku, ale decentní úsměv a oční kontakt!To z vás udělá královnu flirtu tak, aby muži kolem vás neměli pocit, že jste na prodej.
3. O telefonní číslo si raději řekněte vy.Má to i své plusy a příznivý konec v případě neúspěchu, kdy zjistíte, že jste šlápla vedle. Navíc není dobré, když kontakt na vás rozdáváte na potkání – buďte obezřetná, je lepší si seznam udělat, než se v něm ocitnout.