Nechte si doma naklíčit fazole mungo

Zdravá strava může být i chutná, co to takhle vyzkoušet? Ochutnejte třeba různé výhonky, které si vypěstujete přímo u vás doma za jednoduchých podmínek. Chcete se pustit do domácího klíčení v bio misce nebo sklenici a přemýšlíte o tom, čím byste začali? Pro začátek můžete vyzkoušet chutné a oblíbené klíčky fazolí mungo, což jsou vlastně semena rostliny pod názvem „vigna zlatá“, které jistě zachutnají i vám. Tyto výhonky si oblíbí celá vaše rodina, i děti. Vyberte si třeba z naší nabídky balení v sáčku nebo v praktickém tubusu a pusťte se do domácí výroby chutné a velice zdravé potraviny, která určitě ve vaší kuchyni najde uplatnění.
klíčky fazolí mungo.jpg
Pak už stačí jen vybrat vhodnou misku a můžete se do toho pustit. Obohaťte váš jídelníček o zdravé a chutné výhonky, které se postarají o zásobení vašeho těla cennými vitamíny a minerály a utužte tak vaše zdraví. Pusťte se do domácí výroby vitamínové bomby, kterou výhonky beze sporu jsou.


Proč je mungo výhonky vlastně tak zdravé?


·         posiluje imunitu


·         pomáhá v boji s civilizačními onemocněními


·         zlepšuje psychickou odolnost organismu


·         vyrovnává překyselení organismu


 


A co obsahují tyto výhonky za zdraví prospěšné látky?


·         vitamíny A a B


·         fosfor


·         vápník


·         železo


·         draslík


·         hořčík

Pokud tedy budete každý den konzumovat hrst po domácku naklíčených fazolí mungo, můžete si být jisti, že jste vašemu tělu dodali hotovou vitamínovou bombu plnou cenných a zdraví prospěšných látek. Až ochutnáte vlastní vypěstované výhonky z bio misky, velice rychle si je vy i celá vaše rodina oblíbíte pro jejich báječnou lehce oříškovou chuť a pro možnost konzumace v syrovém stavu, ať už samotných nebo přidaných do salátu.
naběrka na semena.jpg

Dodejte vašemu tělu zdraví prospěšné látky z čerstvých výhonků a obohaťte o ně váš jídelníček třeba při přípravě salátu. Vaše tělo vám za takovou vitaminovou bombu poděkuje.

3/5 - (5 votes)