Moderní bydlení za skvělou cenu


Pokud dnes někdo chce bydlet ve vlastním domě, má na výběr jako vždy rekonstrukci a nebo stavbu nového domu. Ani jedna varianta není rychlá, protože obě vyžadují nějaký ten čas a hlavně přípravu. U staršího domu může nastat spousta problémů především v tom, že nikdy nevíte v jakém stavu dům doopravdy je. Během prací vás může potkat spousta nepříjemností, které stavbu mohou prodražit, prodloužit, a nebo dokonce i znemožnit. U rekonstrukce je někdy potřeba zbourat kus domu, k čemuž potřebujete povolení od stavebního úřadu a také budete muset zaplatit odvoz suti.

Hledání stavebního pozemku pro stavbu novostavby může být problematické, protože ty nejlepší pozemky už jsou pochopitelně rozprodané. I přes vyšší cenu, a to mnohonásobně, je po nich stále vysoká poptávka. Ta rozhodně ceny netlačí dolů, takže dnes se ceny pozemků pohybují v řádech milionů. Levnější pozemky jsou daleko od města a nebo jsou svažité, případně malé.

nový bungalov

Jestli jste už svůj vysněný pozemek našli, můžete si vybrat projekt u některé stavební firmy. Dnes nabízí především dřevostavby a zděné domy na klíč. Ten kdo potřebuje bydlet opravdu rychle si většinou vybere dřevostavbu. A není se proč bát, protože dřevostavby jsou dnes kvalitní a hlavně rychle smontované, jelikož se montují z připravených součástí.

klíč k domu

Mnoho lidí nedá dopustit na zděný dům, protože mají zažité že je kvalitnější. Ať už si vyberete cokoliv, rozhodně si velmi pečlivě vyberte stavební firmu, která vám dům postaví. Je potřeba sledovat především recenze, díky kterým uvidíte zda je firma solidní a dodržuje závazky. U nás jsou desítky spokojených klientů, kteří už bydlí v některém z našich domů.

Nízkoenergetické domy
Každý náš dům je nízkoenergetický, protože díky vestavěným solárním panelům a tepelnému čerpadlu sníží náklady za provoz. Vyberte si některý z našich typizovaných projektů, jejichž cena začíná na třech milionech korun.