Omrzela vás postel?

Jste samec, který ví, že ke spokojenému životu a harmonickému vztahu potřebuje i fyzický kontakt, jakým je sex? V tom případě jste muž se vším všudy a je dobře, že se to nebojíte přiznat. Není na tom nic ponižujícího ani nic, za co byste se měli omlouvat a obhajovat.
Sex totiž patří do života každého jedince, který na něho má věk a žádný vztah, se bez něho pochopitelně neobejde.
procházka zamilovaných

Známá a fádní? Taková je postel!

Ložnice je místo, které je posvátné nejen tím, že v něm partneři spí, ale i díky tomu, že je pro nich soukromím, které ocení v případě, že se chtějí odevzdat intimním chvílím. Je tedy logické, že nejčastěji se váš sexuální styk odehrává právě v posteli, kterou znáte až příliš dobře a s odstupem času vám může připadat fádní a otravná.
Pokud chcete váš vztah oživit (jako desítky dalších párů), není nic špatného na tom – změnit nejen dosavadní polohy, ale současně i místo, které vás už nudí a už dávno nevzrušuje.
dvojice pod peřinou

Jsou i jiná místa v domě

Jestli se chcete situovat na váš domov, můžete zvolit i jiná místa, která jsou pro sex vhodná a přidají vám špetku koření do vašeho vztahu. V takovém případě však zvolte prostory, které jsou k tomu možné, nikoli nepředstavitelné.
Rovněž si dávejte pozor na příchod jiných členů domácnosti nebo jejich návštěv, se kterými nepočítáte a zcela jistě netoužíte, aby vás nachytali.

V práci nebo v přírodě? Proč ne!

Přispět trochou vášně můžete i díky tomu, že zvolíte netradiční místa, která přináší jisté drama. Pokud si to můžete dovolit a pracujete převážně sami, neváhejte se oddat intimní chvíli i ve vašem zaměstnání, nejlépe však mimo pracovní dobu.
O něco méně riskantní, ale stejně vzrušující pocit zažijete v přírodě, která je plná míst, kde můžete s vaší partnerkou prožít báječný a dravý sexuální styk, který se díky nezaměnitelné atmosféře a kouzlu přírody, stane pro vás výjimečný.
Je pochopitelné, že nudu ve vztahu neocení nikdo a co se týče milostného života, je potřeba na něm pracovat i s pomocí vaší fantazie. Pocit rizika a toho, že se to nesmí, mnoha lidem přináší pocit vzrušení a daleko lepší a intenzivnější prožitek ze samotného sexu než „z pohodlí ložnice – v posteli“.