Pivo jako nejlepší přítel muže

Na rovinu si napišme, že alkoholu (příležitostného charakteru) holdují jak muži, tak i ženy. Když se, ale řekne pivo, automaticky se každému zobrazí představa chlapa, jak ho popíjí. Je to takový nápoj mužů a docela oblíbený, protože u něho dovedou sedět hodiny a to třeba, i každý den.
pivo na soudku

Pivo v teorii

Pivo je alkoholický nápoj, vyrobený z obilného sladu, vody, chmele apivovarských kvasinek. Tento nápoj je konzumován prakticky celosvětově. Obsahuje relativně nízké množství alkoholu a vysoké procento vody, proto možno mluvit také o tom, že je to „zavodňující“ nápoj. Z některých studií se uvádí, že pití tohoto nápoje v malých dávkách má dokonce příznivé účinky na krevní oběh apůsobí proti vysokému tlaku. Jeho nadměrný příjem, ale vede k alkoholismu!
chmel škubání

Cena – chuť – silný účinek

Muži dokážou ocenit tento nápoj, ze všeho nejvíce! Snad žádný muž, nešel do hospody s představou, že zůstane jenom u jednoho. Podvědomě všichni vědí, že se u něho zdrží. Jeho dobrým lákadlem, je už jen samotná cena, která se točí přibližně kolem 25 korun a výše za 0,5 litru točeného pivo a od 8 korun výše za 1 lahvové pivo. Požitek, z něho mají muži i díky jeho rozmanité, výrazné a hořké chuti, které málokterý muž dokáže odolat. Obzvláště v horkých dnech, uprostřed létá, doslova slintají nad myšlenkou na něho. V požití jeho velkých dávek, spočívá kouzlo dobré nálady. Proto ho muži umí vypít několik litrů najednou. Jeho účinek přichází poměrně brzy a  mužům, to ani při nejmenším nevadí. Pivo obsahuje od 0,5 – 20 % alkoholu. K příkladu:
·         – obsahuje 3% alkoholu
·         10°– obsahuje  3,5 – 4,5 % alkoholu
·         12°– obsahuje 4,5 – 5% alkoholu
·         „speciály“– obsahují 5,5 % a více alkoholu
pivní láhve
Početné množství hádek ve vztahu, se točí kolem vysedávání muže nad pivem, v hospodě. Ženy, se ale musí smířit s tím, že i přesto, že by si to vehementně přáli, muž se piva nevzdá! Pokud je to v rozumné míře a jenom jednou občas, není důvod se hned unáhlit k panice. Je to dané přírodou, pivo vařili už od nepaměti a ten kdo ho pije dobře ví, proč si ho jednou za čas taky dopřát!