Nádherný svatební den

Svatba je velkým životním krokem, a nejen nevěsty se snaží tento den připravit opravdu brilantně. Všechno musí klapnout, všechno musí být zkrátka dokonalé, protože každý chce mít nádherné vzpomínky, ještě krásnější fotky či video, které bude tento den připomínat.

svatební šaty

K tomu všemu ovšem patří mnoho starostí a příprav, které se mnohdy započnou již rok před samotnou svatbou. Někdy je náročné sehnat skvělého cukráře, aby připravil dort podle vašich představ a chutí, jindy se dlouze shání recenze na květinářství, protože květiny jsou základem výzdoby, a kromě toho se samozřejmě musí myslet na nádherné šaty nevěsty, oblek ženicha i na šaty družiček, případně svědků.

Budete svou svatbu barevně ladit, a všichni budou mít daný dresscode nebo si sladíte ženichovu kravatu se svými šaty a budete tak spokojená? Ať už tak či tak, náš salon Zoryana Stekhnovych Paris je vám kdykoli k dispozici. Sídlíme na Praze 2, a kontaktovat nás můžete jak telefonicky, tak i přes e-mail, facebook nebo instagram. Svatební šaty praha jsou vám k dispozici. V naší nabídce naleznete krásné svatební šaty, ale samozřejmě také ty společenské, které nemusíte využít jen na plesy, nýbrž se mohou hodit právě pro družičky, svědkyně nebo například pro maminky – stačí přijít s představou, a společně ji budeme realizovat tak, abyste byla maximálně spokojena.

šaty na míru

Pokud už teď víte, že si nevyberete z nabídky šatů k půjčení či k prodeji, nebo že chcete něco opravdu speciálního, můžeme se rovnou domluvit a připravíme šaty na míru. Šaty francouzsko-české výroby Zoryana Stekhnovych – Paris zcela jistě zaujme a okouzlíte nejen hosty, ale především svého nastávajícího manžela!

Pro jiné případy jsou tu také šaty ve výprodeji, jedná se o krásné kousky, které ovšem musí uvolnit místo novým kolekcím, a tedy jsou za skvělé ceny k prodeji. Vybírejte srdcem, protože v šatech, které na sobě budete mít celý den, se musíte cítit skvěle.