I v létě platí, že každá žena je krásná


Ať chceme nebo ne, zima vždycky skončí a přijde čas odhalování – a než se nadějeme, balíme osušku, žabky, opalovací krém a míříme na koupaliště. Nejedna z nás přitom rozmrzele vzpomíná na svá planá předsevzetí o dietě, která se už druhého ledna rozpustila v čokoládě.
romantická dívka


Ať už jde o nežádoucí vlnku na břiše, silnější paže nebo celulitidu na stehnech, vždycky se najde nějaká ta nedokonalost, pro kterou bychom se raději neviděly, resp. pro kterou by nás raději neměl vidět nikdo jiný.  Přitom existuje celá řada velmi snadných ženských triků, kterými si bez většího úsilí zvýšíme sebevědomí, aniž bychom se přitom musely jakkoliv trápit nebo se obelhávat. Stačí si uvědomit své přednosti, kterých je na každý faldík nejméně deset, a jen je podtrhnout.
měření břicha


Make-up nic nezkazí!


Myslíte, že každý bude koukat na „podezřelé“ záhyby šatů, když na ně hledí krásné oči olemované velbloudími řasami? A co teprve, když k nim připojíte krásný úsměv zvýrazněných rtů!


Šaty dělají člověka


Každá postava má něco do sebe. Ať už jste hruška nebo jablko, vždy můžete být k nakousnutí! Přijměte se, jaká jste a vybírejte oblečení, které na vás podtrhne to nejhezčí.


Doplňky, doplňky a zase doplňky!


Můžete stát celý den v práci na nohou, ale to není důvod, abyste si nevzaly krásné letní šaty a neodvedly pozornost od oteklých lýtek pomocí zajímavých náušnic nebo náhrdelníku.


Plážová móda nejen pro baculky


I strašák veřejného koupání a opalování jde zahnat docela snadno. Pokud vás bikiny deprimují – zahoďte je! Celkové plavky nebo tzv. tankiny jsou v kurzu. Cítit se dobře a dokonce i upoutat pozornost můžete i s pěkně skrytým bříškem a ještě tím třeba vyzdvihnete své ostatní půvaby.


Věřte si


Zapomeňte na své nedostatky a ukažte, že víte o svých přednostech – každý si všimne toho, co bije do očí, tak ať je to vaše sebevědomí!