Učení hrou, nejlepší co může být!

i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Každé malé dítě nejvíce miluje klasické věci svých rodičů. Netrvá dlouho a začne maminku napodobovat ve vaření, hrabat se ve vařečkách i naběračkách. Používání telefonování a imitování hovorů našimi dětmi může být mnohdy velmi úsměvné. Je i spousta jiných činností, ve kterých se nám touží náš malý uličník vyrovnat, nám je samozřejmě namysli rodičům či prarodičům. Opravářské práce nejsou výjimkou. Když malý kluk vidí tátu montovat poličku do kuchyně, očíčka se mu celá rozzáří a mermomocí touží otci co nejvíce pomoci!muž opravuje kohoutek
Ovšemže vždy to není možné a také to může od práce zdržovat. Snažte se však i svému dítěti najít alespoň malý úkol. Bude si připadat jako důležitý článek celé práce, zlepší si sebevědomí a ještě se časem naučí novým dovednostem a o to přeci jde nebo ne?
Jak je známo děti se nejvíce naučí nápodobou. Někdy je to automatické, jiné činnosti jsou složitější, tak i jejich učení zabere poměrně více času. Co se opravářství týče a ano, i těch někdy dost vynervovaných tatínků, je tu perfektní typ, jak dítě přece jen zapojit a tátu nechat v pohodě. Dětský pracovní stůl s nářadím chytraliska.cz! Přesně tuto skvělou hračku můžete zakoupit i svému miláčkovi.
Jedná se o klasický opravářský stůl, na kterém nesmí nic chybět. Kromě pilky, kladiva a šroubováku nenajdete spoustu barevných šroubů a matiček, které přesně zapadají do otvorů, jež jsou také součástí celé hračky. Mimo jemných motorických schopností a se dítě naučí i barvám a dalším užitečným věcem.nářadí pro opraváře
Odteď když začne něco táta opravovat, bude to znamenat jediné! Syn si vytáhne své náčiní a bude mu plně nápomocen se svým nářadíčkem. A když tátu chytne vztek, jednoduše odlákáte pozornost svého zlatíčka a budete se ptát, co opravuje nebo se společně naučíte barvám, díky šroubků. Tato hračka má nekonečné vyžití. Navíc je vyrobena z kvalitního dřevěného materiálu a vhodná na vnitřní i vnější hraní!