Klimatizace v autě

V letních měsících, kdy máme dovolenou se musíme dopravovat do práce, na dovolenou, na nákupy apod. Jsou to delší trasy, proto musíme jet autem. Dalším důvodem, proč musíme jet autem je, že potřebujeme převést nějaké věci, které jsou buď těžké anebo je jich mnoho, a pěšky anebo na jiném dopravním prostředku bychom to nezvládli. Jenomže se právě v těch letních měsících v těch autech nedá vůbec vydržet, protože na auto paří celý den slunce a potom se v něm nedá vydržet. Stalo se už hodně případů, že rodiče zapomněli své dítě v zavřeném, přehřátém autě. Dítě tam nechali několik hodin a když se vrátili k autu, uviděli své dítě utonuté. Tohle už jsou extrémní případy, ale jsou pravdivé a velmi smutné, skoro až neuvěřitelné.

klima v autě

Abyste se vyvarovali takovému horku ve svém automobilu, bylo by nejlepší mít ve svém autě klimatizaci. Máte ji ve svém autíčku, ale nefunguje vám? Pro to, aby klimatizace fungovala, potřebujete mít v takovém klimatizačním systému funkční klimakompresor, který se časem také opotřebovává. Tento klimakompresor stlačuje chladící kapalinu v klimatizaci. Klimakompresory se dají renovovat a znovu použít do aut. Kupte si klimakompresor Vw Sharan 7N 1K0820808F Woocar, který pasuje do Audi, Škody, Volkswagenu a Seatu a už se nebudete muset péct v takovém horku. Uděláte radost jak svým dětem, tak i svým domácím mazlíčkům, konkrétně psům, protože horko tito mazlíčci špatně zvládají. Je jim větší horko než nám a nemohou se potit. Ochlazují se pouze zrychleným dýcháním tlamou.

auto kllima

Udělejte si v letních měsících radost, která vás příjemně ochladí a vytvoří vám cestovní pohodlí ve svém autíčku. Nebudete se už bát dlouhých cest na výlety i do zahraničí. Do zahraničí pak budete moct jet i přes teplý letní den a nebudete muset jezdit unavení přes noc, kdy je malá viditelnost na cestách.