Nejnovější podcast od Krekrrr

Jste majitelem společnosti? Umělec, zabývající se fotografováním, filmařením, grafikou či hudbou? Nebo se zajímáte o uměleckou vizážistiku, ať už ohledně make-upu, kadeřnictví, manikúry, nebo třeba tatérství? Nebo podnikáte v čemkoliv jiném? Bez ohledu na oblast, od gastronomie, umění, akvokacie, po módu, řemesla apod., každý živnostník, podnikatel, či vlastník firmy chce svou značku co nejvíce prosadit. Abyste své služby či výrobky na trhu mohli zviditelnit, může Vám pomoci internet. Nejen sociální sítě, ale také různé weby Vám k propagaci mohou výrazně přispět. Nejlepší způsob, jak svou značku prezentovat, a zároveň ji udržet v prosperitě, je mít po boku zkušeného marketingového experta.

marketing

Nejen jednoho, ale celý tým takových expertů nabízí online marketingová agentura Krekrrr. Mimo pomoci s marketingem, Vám také nabízí tvorbu webových stránek a eshopů, fotografické a video služby a také grafiku, pod kterou spadá návrh vizitek, bannerů, nebo samotného loga Vaší firmy. Zároveň s touto agenturou můžete nově nahrát podcast, případně si již nahrané podcasty zvané,,Na pivo Krekrrr„ poslechnout. Nejnovější podcast se zabývá životem, dětstvím a také prací ředitele Zámeckého Návrší v Litomyšli.

podcast

Ředitelem Zámeckého Návrší v Litomyšli je pan David Zandler, který v podcastu na webových stránkách agentury mluví nejen o tom, kde vyrůstal, ale také o svém vzdělání, náročnosti své profese a mnoho dalšího. Jeho hostitelem byl Adam Vodehnal, který je také autorem celého podcastu, ten si můžete poslechnout také na YouTubovém kanále krekrrr. Zámecké Návrší nabízí mimo samozřejmé komentované prohlídky také pronámy sálů (například na svatby) a dokonce ubytování, které je nepochybně velkým zážitkem. Za návštěvu jistě stojí samotný zámek, rodný dům Bedřicha Smetany, zahrada, muzeum a mnoho dalších, vyjímečných míst, která nadchnou (nejen) rodiny!