Jak na weby

Jak jste na tom s technickými znalostmi? Vlastníte doma něco složitého, co se týká techniky? Myslím si, že je opravdu mnoho lidí a mnoho rodin, kteří doma toho vlastně opravdu mnoho, aniž by vůbec věděli co. Já sama doma mám toho opravdu hodně. Víte, já jsem docela líná uklízet. Proto jsem si raději pořídila chytrý vysavač, který za mě všechno udělá. A můj manžel se mi smál. Proč si tohle nemůžu udělat sama. On mi sám řekl, že bych nejraději nedělala nic. Ovšem to ale není pravda. Myslím si, že manžel to pouze přehánět. Já jsem mu zase vyčetla to, že celý den sedí u počítače.

Denně používám počítač i mobil.

Jakmile manžel přijde z práce, tak hned sedá k počítači a hraje si tam hry. Tedy alespoň říká, že hraje hry, jinak nevím, co by tam dělal. On mi ale pak řekl, že tam pracuje na výrobě webových stránek. Nevěděla jsem, jak může pracovat doma na počítači. Potom mi řekl že se zajímá výrobu webových stránek, co mu sehnal kamarád. Řekl mi, že na to přišel minulý měsíc, když se setkal s tím přítelem. Říkal mi, že si tím přivydělává peníze k práci. Nevím, o čem byla řeč.

Na webech jsem denně.

Tvorba webových stránek je přeci velmi složitá, to jsem věděla. A můj manžel vůbec na to neměl žádnou školu. Nicméně jsem si ale řekla, že se to třeba někde mohl naučit a teď s tím bude živit. Dozvěděla jsem se, že výroba webových stránek je opravdu složitá a potřebuje určité schopnosti a dovednosti. A nevěděla jsem vůbec, že můj manžel to zná. Takže jsem byla docela mile překvapená, že můj manžel ví, jak se vyrábí webové stránky. Musíte mít na to docela už i odborník. Na výrobu webových stránek potřebujete takové schopnosti, že se musíte vyznat perfektně v počítači a taky jak na to. Není to jenom tak a pokud se výrobě webových stránek chcete věnovat více, tak doporučuji udělat si nějakou školu. Vysoká škola informatiky také existuje, takže pokud máte zájem o výrobu webových stránek, tak by pro vás tato škola byla opravdu vhodná. Taky musím říct, že můj malý syn si rád hraje s počítačem. Takže kdyby můj syn se zajímal o počítače, kde je tvorba webových stránek Imperialmedia, tak bych se vůbec nedivila. Myslím si, že výroba webových stránek má velkou budoucnost. A jistě se tím každý může i živit.