Blesk, který vás ochrání

Asi nikdo z nás nechce zažít zásah blesku, nebo úder elektrickým proudem. Takový zásah, může způsobit vážná zranění, popálení, nebo dokonce smrt. Záleží na intenzitě, s jakou prochází naším tělem. Elektrickou energii však můžete i velmi účinně využít, jako svého osobního ochránce. S paralyzérem máte po ruce elektrický výboj, který se postará o zneškodnění každého útočníka, který by se v nočních hodinách chtěl obohatit vaším majetkem.

blesk

Mnohokráte už vás napadlo, že při venčení pejska, jste velmi snadným cílem. Často musíte ven v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách, a kromě malé roztomilé kuličky na vodítku, vás nikdo nedoprovází. Vybíráte si trasy, které jsou mimo rušné ulice, aby se pes mohl náležitě proběhnout, a tak se často stává, že za celou procházku nikoho nepotkáte.

Na vaše svaly a na to, že se hbitému útočníkovi ubráníte vlastními silami, opravdu nespoléhejte. Raději si zakupte některý z paralyzérů a mějte jej stále při ruce. Jeden stisk tlačítka znamená, že vám přijde na pomoc menší blesk, který ochromí lupiče. Během této chvíle máte možnost utéci do bezpečí a přivolat pomoc. Útočník bude znehybněn, avšak bez trvalých následků, proto je použití paralyzéru u nás zcela legální a nemusíte se obávat jej v případě potřeby použít pro svou ochranu.

Za velmi příznivou cenu seženete i paralyzéry, které jsou vyrobeny tak, aby připomínaly předměty, které máte běžně u sebe. Mohou se skrývat v podobě mobilního telefonu, nebo kapesní svítilny. V takovém případě se útočník necítí ničím ohrožený a vy snáze využijete momentu překvapení.

zbraně

Určitě by byl takový pomocník vhodný i pro členy vaší rodiny, přece jenom se ve vašem městě množí případy okradení a přepadení. Ukažte svým blízkým, že máte starost o jejich bezpečí a pořiďte jim pod vánoční stromeček jejich osobní paralyzéry.