Lůžko ideálních parametrů

Kvalitní postel hraje po celý náš život velice důležitou roli. Pokud bychom se dobře nevyspali, pak by celý den byl poznamenán naší špatnou náladou nebo alespoň nepříjemným bolením zad anebo některé jiné části naší křehké tělesné schránky.

chlapecká postel

 • Moderní výrobci nábytku hlásí návrat k tradičním materiálům, které měly spoustu pozitivních vlastností.

A nejen návrat, ale také přinášejí mnoho vylepšení. Dnes se totiž na výrobu nábytku (tudíž i lůžek) využívá především borovicový masiv. Ten zaručí splnění vysokých nároků všech uživatelů.

 • Jedním z nejpoužívanějších rozměrů jsou postele 120×200 cm.
 • Sice se jedná o jednolůžko, ale v podstatě se na něm mohou pohodlně vyspat i dva subtilnější lidé nebo dvě děti.

Proto často nacházíme toto lůžko na chatách a chalupách.
Pro své rozměry je vítají i studenti ve svých pokojích, kteří mají rádi velký prostor na svůj odpočinek. Tráví zde totiž mnohem více času nežli dospělí ve svých ložnicích. Díky přírodní úpravě dřeva se tento nábytek hodí skutečně do každého interiéru a shodne se i se zcela zařízeným pokojem. Stačí jen vhodně zvolit nabízené odstíny.

 1. Jestliže je ložnice nebo studentský pokoj ve světlejším tónu, pak bude jistě dobrou volbou přírodní úprava nebo světlá olše.
 2. Pro tmavší ráz se nabízí dub či ořech.

Za čtvrt hodiny můžete spát

Prvotřídní kvalitu nepřináší pouze řemeslné zpracování a použitý materiál, ale také ochranný lak, který je zdravotně zcela nezávadný a v souladu se všemi ekologickými předpisy a podmínkami. Montáž celé postele nezabere více nežli patnáct minut. Dá se také v případě potřeby demontovat a opětovně sestavit. Na kvalitu jakékoliv části to nemá vůbec žádný vliv.

postel masivní

 • Nosnost postele je sto třicet kilogramů.
 • Výška sezení je pro každého majitele ideální.
  • Jedná se o čtyřicet centimetrů.
  • Což je příjemné jak pro vstávaní, tak i uléhání.