Čistá průzračná voda je základ

Udržet průzračně čistou bazénovou vodu po celou koupací sezónu se zdá téměř jako nadlidský úkol. Ale nemusíte se ničeho obávat, pokud používáte pravidelně správně dávkované přípravky bazénové chemie, na které se můžete spolehnout. Chlornan sodný je základní a hlavně osvědčenou a lety prověřenou sloučeninou, která se k dezinfekci vody využívá po mnoho dlouhých let. Jde vlastně o kapalný přípravek, který Vaši bazénovou vodu dokonale zbaví všech bakterií a mikrobů a udržuje ji tak dokonale čistou a nezávadnou a tím pádem vhodnou ke koupání.

děti v bazénu

Jak se dost často říká, chlor je prostě základ péče o bazénovou vodu a chlornan sodný je prvotním a osvědčeným přípravkem, který naleznete v naší široké nabídce v několika různě velkých baleních. Můžete jej využívat jak v malých domácích bazénech, tak také na velkých veřejných koupalištích. Ovšem, jak již dobře víte, jen chlor není všechno. Je to sice základní prvek péče o bazén, ale není jediný. Každý majitel zahradního bazénu dobře ví, že je potřeba také pravidelně kontrolovat PH vody, které je důležitým faktorem, který ukazuje kvalitu vody.

zahradní bazén

Kromě PH vody, je také důležité do bazénové vody preventivně dodávat přípravek proti řasám, a pokud máte tvrdou vodu, tak také změkčovač vody. Nezapomínejte se vybavit kvalitními testery, které využijete po celou koupací sezónu, protože kontrolu vody byste měli provádět alespoň jednou za týden. Porozhlédněte se po naší rozmanité nabídce chlorové, bromové i kyslíkové bazénové chemie a neopomeňte se podívat na nabídku bazénového příslušenství, kde jistě objevíte spoustu pomocníků, kteří Vám usnadní péči o celé koupací zařízení, abyste si mohli užívat vodních radovánek bez zbytečných problémů a starostí. A nebojte se, postaráme se i o Vaši vířivku. Tak neváhejte a přijďte k nám a vybavte se vším potřebným.