Celoroční mobilní domy aneb ideální bydlení nejen pro mladé


Jedná se nejen o interesantní design a zajímavou variantu v rámci bydlení. Rozhodně se jedná o komfortní možnost levného bydlení. Každý dům disponuje praktickým vybavením a je zařízen k okamžitému užívání. Relativně menší prostor poskytne maximálně příjemné bydlení.
 domek za traktorem.png
Nejen příznivá pořizovací cena je typickým znakem pro tuto alternativu bydlení. Předností zajisté je, že celoroční mobilní domy jsou adekvátním řešením pro získání rychlého bydlení pro všechny věkové kategorie. Mezi výhody náleží nejen možnost přemístění a tím tak změna lokality.
 
Jaké další výhody tento druh bydlení přináší?
 
·         příznivá a takřka dostupná pořizovací cena pro každého,
·         mobilita v rámci přemístění,
·         životnost,
·         pořízení již hotového a zařízeného domku,
·         možnost pořízení varianty s krbem,
·         k domku lze dodatečně i přidělat pergolu apod.,
·         ideální nejen pro starší osoby, které nemohou či nechtějí se starat o velkou nemovitost, ale zároveň nechtějí bydlet v panelovém domě,
·         výroba domu v poměrně krátkém termínu, tj. ve velmi krátké době lze bydlet ve vlastním.
žáby s domečkem.jpg
 
Bydlení na kolečkách poskytující komfort
 
Kvalitní celoroční mobilní domy představují možnost vlastního bydlení. Dům, který je zárukou pohodlného bydlení a ve stejné kvalitě, jako je tomu v rámci klasického domu mající pevné základy. Nyní lze získat bydlení ještě za více atraktivnější cenu. Můžete bydlet ve vlastním a zároveň bez potřebné zátěže v podobě hypotéky.
 
I když se jedná o bydlení pro celý rok, zároveň však zajisté vás překvapí nízké náklady na bydlení. Značnou úsporou rovněž je, že není zapotřebí základní deska či stavební povolení. Pouze je zapotřebí disponovat pozemkem pro mobilheim.
 
Úspěšnost ve světě
 
Mobilheim jak se také nazývá tato varianta bydlení, je zejména ve Spojených státech amerických velmi rozšířenou praxí. Více jak dvacet milionů obyvatel volí tuto alternativu bydlení.

5/5 - (2 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup